Історична та етнографічна спадщина – частина сталого
розвитку туризму на Буковині
HERITAGE
MIS-ETC Code: 829

Конференції

Прес-конференція 1
з нагоди початку реалізації проекту

10 січня 2013 року Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича проводитиме прес-конференцію з нагоди початку реалізації проекту «Історична та етнографічна спадщина – частина сталого розвитку туризму Буковини» (HERITAGE), що відбудеться об 11:00 у Червоній Залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (м. Чернівці).

Цілями реалізації проекту є промоція історичної та етнографічної спадщини Буковини з метою підвищення поінформованості громадян України та Румунії, а також іноземних туристів про історичний та етнографічний потенціал регіону та збільшення числа туристів, які відвідують Буковину. Загальний бюджет проекту складає 1 474 463,00 євро (еквівалент у грн. – 15 526 095,39), у тому числі бюджет на реалізацію проекту Чернівецьким національним університетом – 934 466,00 євро (еквівалент у грн. – 9 839 926,98). Фінансування проекту здійснюється до 90% від Європейського Союзу.

Проект реалізується Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича у партнерстві із Сучавським університетом «Штефан чел Маре» з 17 травня 2012 року до 16 травня 2014 року у рамках Спільної Операційної Програми Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007-2013.

У ході прес-конференції координатор проекту Іван Воротняк разом із менеджерами різних напрямів діяльності та партнерами із Сучави виступлять із повідомленнями про основні заходи присвячені реалізації проекту, зокрема прокладання нових туристичних маршрутів внутрішнього та транскордонного сполучення, формування бази даних історичних та етнографічних об’єктів і розміщення їх на веб-сайті, запуск 3-мовного веб-сайту проекту, відкриття Буковинського Інформаційно-Комунікаційного Центру, відкриття музею історичної та етнографічної спадщини Буковини, проведення 3-денного міжнародного етнічного фестивалю, випуск 3-мовного етнотуристичного журналу, 3-мовної карти Буковини, 3-мовного DVD про історичну та етнографічну спадщину Буковини.

На прес-конференції будуть присутні представники проектних команд Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Сучавського університету «Штефан чел Маре», Ректорату Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Спільного Технічного Секретаріату (Чернівці), а також представники асоційованих партнерів, Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецького краєзнавчого музею.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка звертайтеся:

Ірина Титикало – PR-спеціаліст проекту,
Ольга Демчучена – менеджер з організаційних питань,
Олександр Баранник – менеджер з промоцій.